| RazvanRomeoCR7 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi aceeasi fata o data la cateva zile? ( o plac foarte mult, la liceu ne tot luam in brate si etc, acum 4 zile am aflat ca are iubit dar acum nu mai sunt asa de sigur nu il mai are la follow pe Instagram si inca cateva chestii ma rog ) dar nu inteleg de ce o tot visez o data la cateva zile, o sa se intample ceva?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Uneori atat premonitiile cat si dorintele din vise, se intampla sa se si infaptuiasca. Insa pentru a nu sta si astepta ca o momaie aflata ''in mainile'' destinului, ar fi bine/indicat sa-i transmiti printr-un mijloc de comunicare toate sentimentele ce le ai si le simti fata de ea. Nu ai nimic de pierdut, ai doar de castigat, asa ca... incearca. Curaj. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Înseamnă că te gândești prea mult la ea sa nu o pierzi.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O doresti si adormi cu ea in gand.

| Necunoscut112 a răspuns:

O visezi tocmai pentru că îţi place de ea. Ea poate nici să nu ştie de existenţa ta si tu să o visezi. Nu se va intampla nimic.

| gabriielaaa a răspuns:

E pentru ca subconstietu tau nu accepta ca a pierdut-o tu ți-ai mai dori sa ai o sansă cu ea since asta reiese si din întrebarea ta. E vorba de ce îți dorești tu si ce ai vrea sa se întâmple. Singurul lucru ce te va linisti va fi dacă vorbesti cu ea si îi spui ce simți de te refuză nu pierzi nimic doar nu o sa mai "visezi ca prostu" scuze de expresie.