| Doarof3 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi că vorbești cu un prieten bun al crush-ului despre el şi spune că :"Vezi că se atașează de tine"

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca nu te duce capu sa realizezi ca e un amarat de vis care nu inseamna nimic

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Reao, tocmai ai bagat fata in depresie

| Adry05 a răspuns (pentru RAY):

Macar o aduc la realitate, mai bine sa fie rea cu ea o straina pe net decat oamenii in viata reala laughing

| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Vise de adolescent.

| Catrice a răspuns:

Înseamnă că tu te atașezi de el.

| Andreeush a răspuns:

Nu înseamnă absolut nimic.
Te gândești prea mult la acea persoană încât ai ajuns să o visezi.

| Csander a răspuns:

Nu inseamna nimic. Visele nu au o semnificatie asa cum crede lumea din moment ce nimeni nu stie care este exact treaba cu ele.
Ai visat doar ceea ce gandesti, iti doresti si ti-ar placea tie.
Plus de alta, de-ai lua o carte de vise, aia nu aveau "crush-uri" pentru ca termenul in sine e unul al naiba de tampit.