| AndreeaMC0718 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi un băiat decedat că îți spune că vrea să se însoare cu tine să nu moară neînsurat? El a fost coleg în generală cu mine și vecin, iar eu mereu am avut niște sentimente mai puternice decât ca la un prieten.

Răspuns Câştigător
| danut a răspuns:

Probabil te-ai atasat mintal de acel baiat si acum ies gandurile din subconstient sub forma unor vise. Nu inseamna religios nimic ci doar niste regrete tardive.

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa nu fie vreo halucinatie provocata de un demon. Fereste-te de spiritele mortilor!

| TriceleRon a răspuns (pentru Celcestietot):

Mai ales daca e vreun spirit virgin...

| Celcestietot a răspuns (pentru TriceleRon):

De ala nici nu se mai pune problema. Spiritele virgine sunt cele mai rele!

| Octavian199 a răspuns:

Nimic, doar vise produse de creier.

| Mircea08 a răspuns:

NU inseamna nimic, asa cum nici un vis nu inseamna nimic

| Justme1997 a răspuns:

Inseamna ca ti-e dor de el, iti pare rau ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gândit la el mult.

| Helper07 a răspuns:

Probabil iti placea de el sau lui pe tine iar moartea lui ti-au starnit ganduri care sa duca mai apoi la astfel de vise.