| Cory_1336 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi sf. lumii dar de fiecare data e diferit

9 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @Cory! Cred că ar trebui să te odihnești mai mult, iar înainte de culacare să renunți la televivor sau la computer.
Să ai o zi cu zâmbet!

| BlackVeil a răspuns:

Citesti prea multe prostii pe net...winking

| MadnessCaffe a răspuns:

Cred ca te-a influentat prea mult Mass-Media cu 2012 laughing

| ellalove a răspuns:

Visezi uh asta?thinking Inseamna ca totusi se va intampla ceva iar tu stii.

| IubesteEa a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie am visat ca vne apoi ca nu vine desi rasp nu il stim noi ci dumnezeu, dar mama mi-a sp cand visez opusul acelui vis se va intampla sau nu nu stiu?

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Daca tot ce am visa ar fi adevarat crede-ma ca as avea 3 copii, 2 soti si palate cu turnuletelaughing. oricum, visele niciodata nu reprezinta nimic... poate doar anumite frici/ganduri ale subconstientului...dar nimic ce-ti va influenta viata. Visele apar cand celulele nervoase "stau de veghe".si de multe ori visele si sunt niste semnmale de trezire.de exemplu daca visezi ca arzi/incebdiu, atunci iti e prea cald.ai inteles ceva, sperhappy

| AndreChan a răspuns:

Esti prea speriata si ca auzi tot felul de chestii sta inseamna ca tu crezi in asta u se va intampla nimic daca toti ne rugam sa fie bine si suntem pozitivi...nu te mai gandi!

| kary_9750 a răspuns:

VecinaDeLa3 mai gandeste-te potin cand sp cuvwinking toate visele mi sau indeplinit de ex am visat ca am fumat ceva sh am inceput sa vomit peacolo si nu stiu ce sh cand m-am trz am inceput sa plang tipand "Nuu! a murit..."m-am dus la baie sa vomit dar nu puteam Sh dupa 2 zile m-a dus la un baiat acasa sh fix asta mi s-a intamplatwinking am fumat ceva m-a luat km tare sh vomitam din 5 in 5 min nu pot sa explic in cuv ce anume am simtit atunci + frica kci numa visul acela imi venea in minte imi era frica sa nu mor... drept concluzie vreau sa spun ca visele nu-s stupide au un pic de adevar in ele asa ca ai grija si trm un msg cu ce anume ai visat poate te pot ajuta :*

| xFabulousPunkDeiid a răspuns:

Pai ai putea cauta la "Dictionar de vise" sa vezi ce zicethinking Dar asta visezi in fiecare seara?