| YllyLoveCrazy a întrebat:

Deci...
Am visat 2 nopti la rand un baiat de care imi place...si in acel vin eram impreuna.
Eram pe o insula, impreuna cu cativa prieteni... dar aveam 15-16 anibig grinbig grin
Ce inseamna visul acesta?
Dau Fundita+Vot!

Răspuns Câştigător
| Camuflaj a răspuns:

Visul acesta inseamna : "Ca tu il placi. si el (99.9%), incearca sa aveti o discutie cat mai lunga. pe mess/telefon. depinde de ce te ajuta la chat. si asa o sa descoperi daca el te place... si visul ti-am zis mai sus. inseamna ca u il placi. si mintea ti-a imaginat visul acesta tongue. Mersi!
FUNDAAA...

1 răspuns:
| irina_7302 a răspuns:

Mai eu stiam ca visezi persoana de care iti place cand te ia somnul cu gandu la aceea persoana sau cand iti doresti prea mult sa fi cu aceea persoana acum nu stiu sa iti dau un raspuns foarte clar dar sper sa iti foloseasca raspunsul meu.