| Outspoken19 a întrebat:

Ce inseamna card Micro SD? Si unde pot sa gasesc? Cat costa?

P.S, sunt din Braila. FUNDA!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un card sd mai mic. gasesti la orice magazin cu electronice. costa in functie de marime de la 20 ron pana la 300ron

1 răspuns:
| GoBackInFuture a răspuns:

Card Micro SD este acel card de memorie care se ataseaza de obicei la telefoane pentru ai mari memoria sa. Se gasesc la magazine de electronice si costa de la 30 de ron un card de 2GB pana pe la vreo 300 de ron un card de 32-64 GB