| Sufletel_3419 a întrebat:

Ce inseamna cind te uiti la ora fixa?

7 răspunsuri:
| buterfly a răspuns:

Din cate stiu eu inseamna ca Te Iubeste persoana al carei nume incepe cu litera corespunzatoare orei.
Adica daca ma uit la ora 12:00 ma iubeste persoana care incepe cu "L"... Dar parerea mea e ca aceasta chestie e o aiureala!big grinbig grin

| Patricia a răspuns:

Ca cineva se gandeste la tine(un baiat)
De ex: te uiti la ceas si e ora 21:00 inseamna ca te place cineva cu prima litera din prenume "T"
Faci pe degete/in gand a b c d...pana la nr respectiv

| Mariaa20 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste cineva.
de ex daca te uitri la ora 13 : 00 te iubeste cineva cu litera M
daca te uiti la ora 12 : 00 te iubeste cineva cu litera L

| Printzess a răspuns:

Inseamna ca o anumita persoana te iubeste:p

| viviana_1892 a răspuns:

Ca te iubesteee love strucklove struckwinkingwinking

| SwEeTnEsS a răspuns:

Salut... 1:Este foarte cunoscuta superstitia privitoare la ora fixa: daca te uiti la ora fixa, inseamna ca omul la care te gandesti te iubeste; daca a trecut un minut de la fix, inseamna ca te doreste, si daca te uiti la doua minute dupa fix, inseamna ca nu te place sau pur si simplu nu sunteti facuti unul pentru celalat.

2:Se zice ca daca te uiti la ceas la ora fixa (de exemplu la 10:00) inseamna ca "cineva" te iubeste, un minut inainte de ora exacta, ca te-a iubit, iar un minut dupa, ca te inseala. Ca sa iti dai seama cine te iubeste/ te inseala, trebuie sa numeri literele alfabetului. De exemplu, daca e 10. 00, te iubeste cineva al carui nume incepe cu J s. a. m. d.

| s3xy0girl20 a răspuns:

E un mit, ca cica te iubeste cineva daca te uiti la fix