| krystalfox a întrebat:

Ce inseamna cu adevarat " iubirea" pentru tine?

Răspuns Câştigător
| ruxyrusu a răspuns:

Pentru mine adevarata iubiere este atunci cand iti vezi persoana iubita si numai pe ea.cand te saruti sa ai fluturi in stomac si sa-ti aduci minte de toata clipele frumoase.sa te trezesti dimineata, sa te sune si sa-ti spuna "te iubesc".dar cel mai important sa fie alaturi de mine si la bine si la rau si sa fie ea insasi.

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Un sentiment de dragoste si totusi de neliniste pentru ca nu pot uita usor acel sentiment minunat si placut pe care il simti pentru o vremelove struck

| noescape a răspuns:

Pentru mine...nimic.