| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca am ochi de culoare caprui cu verde?

Adica nu am o singura culoare, am ochii verzi cu caprui in mijloc si in centru, ca orice om normal, negru.

Deci ce inseamna caprui cu verde?

4 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui; Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi deci esti un" mincinos atragator".

| Roxxette a răspuns:

Si eu ii am la fel big grin Pai ce vrei sa insemne? laughing Zic si eu ce insemna ciocolata cu frisca? thinking rolling eyes Este doar culoare ochilor tai.chiar nu inseamna nimic. Bafta

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Si eu ii am asa ca ai ta si imi plac.mai demult ii aveam caprui

| Solanoo a răspuns:

Asa ai tu ochii si sunt foarte speciali, ii ai schimbatori. Fetelor le place asta!winking. Nu te considera diferit sau mai prejosul nimanui. Asa esti tu!
Sper ca te-am ajutat!