| xDAlynn a întrebat:

La betie: Cum se face ca ma imbat foarte repede de la bere (1-2 beri si sunt ametit deja) si de la tarie ma imbat greu tare? :o nu inteleg.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Obisnuinta cu un tip de alcool a corpului. si eu daca beau 1 bere ma fac acordeon si la vodka sau rom (la alte tarii nu) rezist destul. dar prefer sa nu mai beau, da rau in societate