| andrey88 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata se uita urat la tine? Adica te priveste cu alti ochi?

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ca nu te place.

| Neimportant a răspuns:

Probabil că nu-i place de tine sau nu te suportă

| SMaricel a răspuns:

S-ar putea sa te placa, incearca sa te apropii de ea, facandu-i complimente.Atunci se vede daca te place sau nu

| simonica57 a răspuns:

Ca poate te uraste sau ca vrea sa ascunda ceva fata de tine conteaza daca voi sunteti amici sau daca nu

| Silviu_1540 a răspuns:

Inseamna ca i-ai facut ceva de care ea nu poate sa treaca foarte usor peste problema dintre voi 2 sau pur si simplu vrea sa te ignore deoarece ar putea sa se creada mai presus decat tine sau sa fie captata in ""FITZE DE PITZIPOANCA""laughing