| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata/femeie se uita urat la tine? (o necunoscuta)

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Cui îi pasă? laughing Mie nu.
Poate să se uite și cruciș.
E dreptul ei să se uite cum îi place. Și dreptul meu să nu mă intereseze.

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poate însemna orice. Nu ai cum să ghicești ce este în capul ei.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Dacă nu ai făcut nimic rău, e nefototă.

| Nirvanaaa a răspuns:

Poate ii amintești de vreunu’ care i-o fi făcut ceva la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, ori îi dai un vibe negativ ori e ceva la expresia sau trăsăturile tale faciale care nu îi convine și nu rezonează cu ea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, de multe ori am o privire agresiva, dar e cu un motiv psihologic made it.
kiss muah

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am spus-o la modul general, chiar dacă m-am exprimat la persoana 1. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai taci febletekiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori nu înseamna nimic. Alteori înseamnă că e nervoasa din altele și tu pici întâmplător acolo, că e isterica de fel, că nu îi place fata ta etc. Motivele pot fi nenumărate

| Together a răspuns:

Zambeste si intreab-o happy Poate fi de la faptul ca e nebuna pana la faptul ca te vrea si habar n-are cum sa se bage in seama. Daca incepi sa interactionezi cu ea intr-un mod prietenos o sa-ti dea mai multe indicii.