| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Ce inseamna cand un baiat pe care l-ai vazut pentru prima data se uita lung la tine si cand observa ca te uiti la el nu isi muta nici macar o clipa privirea, te priveste profund fix in ochi, oriunde este sau ce face iti arunca o privire?

Multumesc pentru raspuns! Dau funda celui mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este baiat. Poate asa se uita la toate fetele pe care le vede.De ce crezi ca ai fi tu mai deosebita?

| MskDesign a răspuns:

Probabil,vrea sa inteleaga daca il placi si cred ca este un baiat cu un caracter tare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul tau este aici:
http://arzigazu.ro/post/178/care-din-ele

| AdycuThebest a răspuns:

Pai se uita si el unde poate...hee hee)

| MolnarLarisa a răspuns:

Pai.

Poate ii place de tine
Sau arati bine si na happywinking