| broscutsaaa a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca te tii de mana cu o persoana care iti place? happy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E doar un simplu vis!

| AnneMarri a răspuns:

ca se gandeste la tiine love struck

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Ca o sa fii cu acea persoana laughing. Unele vise se adeverescwinkingasa ca cini stieetongue

| Buburuzzza a răspuns:

Din cate stiu(am cautat pe net)vei avea sanse in relatia aceea.Asa ca Bafta! Funda? plsss

| MariusP a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau, dar de obicei nu se va intampla.succese

| ana_6642 a răspuns:

Se spune ca atunci cand visezi o persoana, acea persoana s-a gandit la tine sau a adormit gandindu-se la tine! si chiar asa este! Si se mai spune ca daca visezi persoana iubita e semn de bucurie, dragoste!