| Leops a întrebat:

Ce inseamna "exorcizare"? tot striga vecinamia exorcizre de fiecare data cand ma vede credeti ca are legatura ca i-am ucis cainele si o terorizez noaptea cu meledie de genu http://www.youtube.com/watch?v=he3yo909LyM?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Vreau sa stau in locul vecinei tale macar cateva zile, dupa care tu ai 2 solutii.
Ori te faci faci bisericuta, ori o iei pe urma cainelui laughing
Si eu nu glumesc laughing

| Larisa a răspuns:

Daca ai treaba cu vecina, nu inteleg ce ti-a facut bietul caine de la-i omorat? exorcizare se numeste ritualul scoaterii duhurilor rele din om sau mai precis al necuratului

| Leops explică (pentru Larisa):

Pai am omorat cainele ala deoarece mi-a furat saorma de sub covor, da ce treaba are "necuratul" cu mine lui ala nu-i i-am facut nimica rolling on the floor

| Bianca1864 a răspuns (pentru Leops):

Intrebarea asta e o gluma nu?

| Leops explică (pentru Bianca1864):

Nu laughing chiar striga dupa mine cand me vede

| Larisa a răspuns (pentru Leops):

Cred ca deja bravezi, incerci sa ne iei peste picior.

| Bianca1864 a răspuns (pentru Leops):

Bn....macar faza cu,, saorma,, e inventata?laughing))