| smilesandtears a întrebat:

Ce inseamna expresia aia super utilizata acum "osam" si cum se scrie corect? laughing)))

5 răspunsuri:
| DavidTTwowTT a răspuns:

"Osam" What the hell is this? :@:@ Daomne oamenii nu mai stiu sa vorbeasca? laughing "o sa am"? laughing Osama bin Laden? laughing

| Anamarry a răspuns (pentru DavidTTwowTT):

Se refera la "awesome" happy

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Anamarry):

rolling on the floor Stiu si eu cumvantul asta, il folosesc chiar des, dar nu credeam ca se poate scrie chiar asa de gresit thinking

| Anamarry a răspuns:

Se scrie "awesome", e un cuvant din limba engleza si inseamna grozav, super, tare si altele de genul astalaughing..."this is fuckin' awesome"laughingAsculta si tu piesa aia:"Thrift shop"si uita-te la lyricslaughing

| smilesandtears explică:

Nu. E un cuvant in engleza care se pronunta "osăm". Si nu stiu cum se scrie corect si ce inseamna.