| love3372 a întrebat:

Ce inseamna Fratzi Wear?

Răspuns Câştigător
| quickdancer a răspuns:

FratziWear inseamna maximul de prietenie happy asta a zis si Alex...

5 răspunsuri:
| rossCopperman a răspuns:

Pai inseamna frati uzati sau frati deteriorati

| love3372 explică:

Aaa... nu la semnsu din dictionar. ma refer va vedetele (alex velea etc.) fac un semn care inseamna asta

| Gotan34 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres uitate la semnul pe care il face cu mana stanga acest demon...nu observi ceva asemanator? si daca te documentezi aflii ca Alex Velea este mason...

| Ciocanelli_Sabin_1989 a răspuns:

Http://www.listamarci.ro/marca-fratziwear-154809.htm dupa cum observi e vorba despre o marca de haine creata de cei de la hahaha production

| Pop_Alex_1996_Be4T a răspuns:

Nu stiu