| MaNumescCumDoresc a întrebat:

Ce inseamna HATERS GONNA HATE?

Răspuns Câştigător
| Cristina8145 a răspuns:

Nu are un echivalent propriu zis in romana insa se refera ca vor exista persoane care sa te urasca. Este o "expresie" sarcastica. Exemplu: I got a car. Haters gonna hate! (Am o masina. Sa ma urasca lumea!) Funda?

7 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Nu are o anumita traducere in romana, inseamna in general ca unele persoane trebuie sa urasca.

| AnaMaria1453 a răspuns:

Inseamna sa urasti o persoana indiferent de ce face sau cum face...

| IncorrectUsername a răspuns:

Adica urasc...

| Azazea a răspuns:

Potatoes gonna potate laughing

| Dudyy a răspuns:

Haters Gonna Hate = Uraciosii mereu vor ura

| SwagSwag a răspuns:

Haterii urasc
e ceva de genu ca haterii sunt facuti pentru a ura.

| Mussete a răspuns:

Bună,
Nu are un echivalent propriu-zis în limba română, însă se referă la faptul că vor exista persoane care să te urască. Bineînţeles, are un sens mai sarcastic şi mai de luat în glumă.
Ca să îţi dau un exemplu."I got a boyfriend. Haters gonna hate!"
(Am un prieten. Să mă urască lumea!)
Sper că ai înţeles.