| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna expresia" haters gonna hate"?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu are un echivalent propriu-zis în limba română, însă se referă la faptul că vor exista persoane care să te urască. Bineînţeles, are un sens mai sarcastic şi mai de luat în glumă.
Ca să îţi dau un exemplu."I got a boyfriend. Haters gonna hate!"
(Am un prieten. Să mă urască lumea!)
Sper că ai înţeles.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cei urâţi vor urî la rândul lor.

| ioanaioana a răspuns:

E ceva de genu "cei care urasc, vor urÎ in continuare"-nu are o traducere exacta

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Asta am vrut sa zic si eu @kongeriket ai zis corect.meriti funda bravo happy

| Tsiitsix3 a răspuns:

Inseamna.''trebuie sa urasck'' mi-a zis chiar o prof de engleza.happy plz Fundhittssa\\'x

| cristipr a răspuns:

Expresia asta inseamna "trebuie sa urasc"

pls funda pentru raspuns