| FaraNume00 a întrebat:

Ce inseamna o fata cu caracter de baiat? Credeti ca este bine SA aiba caracterul asa? Si ca o fata care este asa este ciudata? Ea poate ca a suferit prea mult de este asa?! Dati-mi detalii

4 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cred ca lumea in general zice despre o fata ca are comportament de baiat daca e mai 'dura', sau e foarte tupeista. Nu e ciudat sa fii asa, fiecare persoana are propria personalitate si atata timp cat nu ranesti pe cineva prin felul tau de a fi este in regula.

| RAY a răspuns:

De suferit sufera orice om bun indiferent de sex, ajungi sa numai crezi in nimeni si nimic

| T0T a răspuns:

Nu există caracter de fată sau băiat, astea sunt stereotipuri tâmpești, scapă de ele dacă vrei să intrăm mai repede în secol.

| syd2 a răspuns:

Poate a suferit niste evenimente in trecut ce au catalizat ca sa-i apara acest complex (ansamblu de gusturi ), totusi nu cred ca este ceva ciudat.