| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi a avea un caracter tare? Si credeti ca aveti un caracter tare

Răspuns Câştigător
| BBelivee a răspuns:

A face tot ce simti, cand simti.Sa nu te lasi condus de nimeni si calcat in picioare.Si cel mai important : sa ai puterea sa fii tu insuti si sa-ti asumi actele.Eu am un caracter tare si sunt mandra de asta.

1 răspuns:
| FadetoBlack a răspuns:

Adică să fi puternic, să nu decazi la primul impas. primul obstacol. Eu nu mă consider o persoană cu un caracter tare, dimpotrivă sunt cam sensibilă.