| Joliee a întrebat:

Ce înseamnă pentru voi o fată fiţoasă? Adică gen, ce vă face să o caracterizaţi aşa?. Argument. Fundă caldă, pentru cel mai inteligent răspuns. Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Metal666 a răspuns:

Hmm...pentru mine, o fată fiţoasă e o fată care se crede deasupra celorlalţi, dar nu întrece în inteligenţă nici măcar o dobitoacă. Să fie pe cât se poate de superficială, să îşi dea aere că umblă prin cluburi, să nu umble decât cu cei "populari", ignorându-i pe "rataţi" dar să nu poată lega două fraze fără să facă greşeli gramaticale. But that's my opinion. e.e

3 răspunsuri:
| MetalheadSatan666 a răspuns:

O fata fitoasa inseamna ca se crede seperioara peste toata lumea, ca se crede foarte desteapta si de fapt nu este, care crede ca obtine tot ce vrea, ca poate avea totul, ca se da mare cu ce are si etc...

| Simona_Ely_1996 a răspuns (pentru MetalheadSatan666):

O fata fitoasa trebuie sa aiba foarte multe calitati.Pentru a fii, fitoasa!

| CatalinaKaty a răspuns:

Fată fiţoasă = Se crede superioara si e superficiala. pentru mine cam asta inseamna straight face