| vicuta a întrebat:

Ce inseamna pentru voi patriotismul?

Răspuns Câştigător
| adrianhasde a răspuns:

Pentru mine este pe locul doi dupa credinta. Este o mandrie, o onoare si un sentiment profund de dragoste a tarii in care m-am nascut. I love Romania.

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In Romania? Nimic.

| AndreeA_4571 a răspuns:

Hai k'ai nimerit intrebarea rolling on the floor probabil dragostea de propria tara...

| alina_1192 a răspuns:

Sentiment de dragoste si devotament fată de patrie si de popor

| 1968 a răspuns:

Trebuie sa asculti o melodie vechie de Jean Moscopol-Tot ce-i romanesc nu piere...atunci vei intelege patriotism!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosu Galben Albastru
Mai mult nu inseamna
xoxo
by dydee