| ZambescSiGata a întrebat:

Ce inseamna pentru voi popularitatea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi inconjurat de prieteni falsiwinking. Sa fi in centrul atentiei.

13 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Sa fii inconjurat de prieteni xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi in centrul atentie si admirata de multa lume pe ascunslaughing si cu multi dusmani care te barfesc pe la spate

| Dizzydizz a răspuns:

Sa ai pr multi, cunoscuti sa te sal lumeachatterbox

| OanaG a răspuns:

A fi sociabil, prietenos, sa nu ai gesturi pentru a nu-i indeparta pe ceilaltihappy

| Summer_1837 a răspuns:

Oricine isi doreste sa fie popular sa fie cunoscut de toti si sa aiba multi prieteni. Dar uneori ca sa obtii pupularitatea mult dorita incepi sa de dai in spectacol si asta iti raneste adevaratii prieteni, insa depinde de cazuri. Uneori e bine sa fii pupular alteori nu.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa te intelegi bine cu multa lume si toata lumea sa te cunoascawinking Si asta numai datorita comportamentului tau big grin

| juniper a răspuns:

Sa te cunoasca toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit in oglimda, si imediat o vadbatting eyelashes.

Răspuns utilizator avertizat
| lucu a răspuns:

Adica sa ai prieteni care sa te respecte pentru ceea ce ai facut tu adica te-ai facut popular prin faptele tale

| roxy_7258 a răspuns:

A fi in centrul atentiei, a avea multi prieteni, a fi inconjurat de multi oameni... a fi cel mai tare din totae punctele de vedere

| zumba zumba a răspuns:

Regele junglei... sa fii in centrul atentiei, inconjurat de prieteni.

| Madalinutza_Madalina_1999 a răspuns:

Eu cred ca popularitatea este un iad de fericire... Alte sinonime = cei populari cred ca ei conduc lumea si ca sunt cei mai tari! happy