| middle654 a întrebat:

--ce inseamna pentru voi un om prost?

2 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Un om care se crede inteligent si incercand sa dovedeasca asta se face de rusine.Iar apoi nu isi da seama.Un om care nu realizeaza ca a ranit anumiti oameni.Un om care repeta o greseala de nenumarate ori...Sau ceva de genul happy

| Dreamy98 a răspuns:

Un om prost e acela care oricate sanse ar primii sau de oricate ori i s-ar explica ceva o va da mereu in bara.
Un om prost e acela care nu tine cont de sentimentele celor din jur!
Un om prost este prost nu neaparat ca nu are cultura generala ci dovedeste prostia prin felul in care se poarta.