| meriemuzerly a întrebat:

Ce inseamna pentru voi viata! as vrea cit mai multe pareri)))

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Uneori ca o roata de hamsteri, trebuie sa alergi in continuu ca sa nu mori de foame. Uneori cu un carusel din DisneyWorld, uneori cu un rahat in mijlocu strazii si uneori intr-o roata de hamsteri care se afla intr-un carusel care e plin de rahat.laughing ce imaginatie am.

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Bună.
Huh. Viaţa. O pierdere de timp, câteodată. Altădată, totul. Viaţa este tot ceea ce şi-ar putea dori cineva. Fără ea, n-am mai avea sentimente, n-am mai trăi. Nu prea ştiu să mă exprim în cuvinte, dar. viaţa este totul

O seară frumoasă!

| CVane a răspuns:

Viata.

Suferinta
Iubire
Fericire

| micuţα a răspuns:

Salut! pentru mine viata inseamna TOTUL si NIMIC...dar in viziunea ta ce inseamna viata?