| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa ai partenera la banchet(clasa a VIII-a). Adica trebuie sa stau doar cu ea, sa dansez cu ea etc? Nu prea ma pricep la asa ceva. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Georgiana_Emilia_1996 a răspuns:

Deci, inviti fata la banchet. Daca zice da trebuie sa o iei de acasa si sa o duci la banchet. Acolo veti sta impreuna. Veti dansa, vorbii, rade... Puteti vorbi si dansa si cu alte persoane. La final o duci acasa.hee hee Funda?

| DaWTF a răspuns (pentru Georgiana_Emilia_1996):

Daca nu o pot lua de acasa si conduce la loc are ceva?(chiar nu pot)

2 răspunsuri:
| Andeuta a răspuns:

Nu e necesar sa stai doar cu ea. Banchetul este modul in care iti ei ``la revedere`` de la intreaga clasa si de la profesori. Deci chiar nu e indicat sa stai doar cu ea. Va trebui sa o iei de acasa si sa o si aduci daca nu se ofera parintii eilaughing si poate sa dansati si pe cateva melodii impreuna.