| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa fi la fara frecventa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuuuu este ceea ce au scris cei de jos
am avut sedinta cu diriga si am venit mai repede decat trebuia, atuncea am inteles exact cum este deci se incepe din februarie sc se fac ore dupa masa cred ca de la 16 sau 17 nu stiu exact cred ca depinde si de liceu,si la aceasta sc se duc cei nu care sunt prosti, cei care si-au intrerupt sc din diferite motive, repetentii oameni de la 40-60 de ani ca au nevoie de diplomele de bac. deci acesta sc fara frecventa nu este o scola la zi cum ai faceo in liceu insemna liceul terminat si cu diploma de bac daca iei, daca nu ma insel cred ca pe diploma de bac scrie fara frecventa.crede-ma ca orele de la vrecventa sunt la fel ca orice ora de la liceu, dar cu un pic dificultate din partea elevilor, diriga mea era de engleza si la pus pe un om de 40-45 de ani sa zica fish si el a zis "pis"happys
per ca te-ai lamurit sau ca te-am lamurit cat am putut

| Mihaihjv a răspuns (pentru anonim_4396):

Si seral ce Este?

3 răspunsuri:
| Catafu a răspuns:

A fi prost tut.laughing. glumeam.pai la fara frecventa eu stiu ca merg cei care raman de 3 ori repetenti.si cica acolo e o scoala urata si grea.cam atat stiu

| adekido a răspuns:

Adica sa nu frecventezi orele. happy