| adela2012 a întrebat:

Ce inseamna sa flirtezi?

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

FLIRTA= a te da la unu/a, agata, incerca sa cuceresti cu cuvintele sau corpul.

| OoBunnyoO a răspuns:

Sa faci curete cuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci dansul ploii si mersul dragonului in jurul unui baiat.

| MisFit20 a răspuns:

Sa faci ochi dulci unei persoane, in scopul de a primi dragoste

| PreaTareღ a răspuns:

Flirtezi =
Atunci cand incerci, sa da-i o impresie buna (Mai exact iti place de el/ea) si vrei s-o deosebesti, si sa-i faci ochii dulci.
Daca flirtezi cu cineva este un pas ca inseamna ca iti place chiar foarte mult de acel cineva,
Prezentand ei, trimitand flori, mesaje frumoase, scene dramatice de iubire si multe altele.
Daca chiar ai nevoie de sfaturi
[Pune o alta intrebare]
Sper ca te-am ajutat mult,
Noroc la agatat love struck
Fundaa

| puscahoreangaion a răspuns:

Sa te dai mare in fata unei femei!