| Anonimaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce inseamna sa visezi persoana iubita cu o seara inainte de Rusalii? (aseara l-am visat pe baiatu pe care il iubesc, iar la mine orice vis inseamna ceva sau se adevereste...mi s-au intamplat prea multe coincidente...imi poate spune cineva ce inseamna sau macar o parere? MULTUMESC DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Stii ca si eu l-am visat aseara pe baiatul pe care il plac? Si nu mi s-a mai intamplat pana acum...Chiar nu stiu ce inseamna dar la mine stiu sigur ca se adevereste happy sper ca si la tine. pupici

1 răspuns:
| Eyke a răspuns:

Cauta pe net semnificatia visului e mai detaliat decat ce iti putem da noi