| ƒℓαωℓєѕѕ a întrebat:

Ce inseamna "Stop…..now make that motherf*cker hammer time like…"?

funda!

1 răspuns:
| Elena567223 a răspuns:

E o fraza inspirata de la un rapper numit "MC Hammertime", o fraza din aia pe care o folosesc copiii cool gen "STOP! HAMMERTIME!". E ca si cum ai zice "can't touch this" daca stii melodia laughing Oricum daca te intereseaza si mai mult poti sa cauti pe urban dictionary. Fraza citata de tine e din melodia de la Big Sean si Nicki Minaj - A$$ parca se numea laughing Succes!