| Lucaaragiale23 a întrebat:

Ce înseamnă "tranzacția a fost trimisă spre autorizare"?
Cont/card la OTP bank
Card/cont

Răspuns Câştigător
| StimabiluI a răspuns:

Poate să dureze și câteva zile dacă tranzacția a fost făcută în weekend, sau chiar săptămâni dacă vorbim de tranzacțiile internaționale.
Un motiv în plus să ne opunem ca societate oricăruri demersuri de a interzice sau limita tranzacțiile cu numerar, imaginează-ti să ai nevoie disperată de bani de la cineva și să fii la mâna băncilor.

3 răspunsuri:
| StimabiluI a răspuns:

Înseamnă că tranzacția urmează să fie aprobată de banca și abia atunci banii vor intra efectiv în contul beneficiarului.

| Lucaaragiale23 explică (pentru StimabiluI):

In cat timp? Aștept de 30-40 min

| Lucaaragiale23 explică (pentru StimabiluI):

Aprob!

| StimabiluI a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Poate să dureze și câteva zile dacă tranzacția a fost făcută în weekend, sau chiar săptămâni dacă vorbim de tranzacțiile internaționale.
Un motiv în plus să ne opunem ca societate oricăruri demersuri de a interzice sau limita tranzacțiile cu numerar, imaginează-ti să ai nevoie disperată de bani de la cineva și să fii la mâna băncilor.