| alexandra7199271 a întrebat:

Bună, de ce nu merge să plătesc pe shein cu card cec bank? Am bani pe card dar îmi arată ca nu s-a făcut tranzacția și să merg la bancă, nu mi s-a întâmplat numai mie

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Https://www.conso.ro/......ata.-de-ce

Vezi daca bifezi vreo condiție de aici, daca da, atunci de asta nu merge.
Nu ai și un alt card? Sau roagă pe altcineva să facă plata și îi trimiți tu banii in cont.
Bafta!

| carevaescu a răspuns:

Ce spun colegii mai sus.

Alternativ îți poți crea un cont revolut instantaneu, îți virezi niște bani pe el, îți faci un card virtual și plătești cu acela.

| alexandra7199271 explică (pentru carevaescu):

Cum pot să fac card virtual?

| Bogatu_Valentin_1968 a răspuns:

Cardul tau de la CEC trebuie inrolat in 3D Secure, pentru a putea sa platesti cu el pe internet. Te duci la CEC si le zici ca vrei sa platesti cu cardul online (pe internet) si ei vor sti ce trebuie facut.