| Anna_5295 a întrebat:

Ce inseamna "xD"?
primul raspuns fundita :X

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

E un emoticon, echivalentul lui big grin

11 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

XD. daca te uiti cu capul intors spre stanga.vezi un zambet happy

| fluturas a răspuns:

O fata care zambestehee hee
ceva de genul big grin

intoarce monitorul si o sa intelegihee hee

| bluesky a răspuns:

Cred ca ceva de genul: "Doamne" sau "LOL"...tongue

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

XD... dac` te uiti la wrestling... ceVa despre wreslign.Asa mi s`a spus mie cel putSinlove struck

| ambutisare a răspuns:

Ceva similar : big grin

| iulka a răspuns:

Nu stiu poate extaz? de fiecare data cand vad chestia aia Gandul imi duce la fericire, extaz XD

| iulka a răspuns:

Probabil ca extaz...chand ma uita la chestia aia imi vine in minte fericire, extaz XD... tu ce crezi?

| rob3rttt a răspuns:

Un fel de big grin doar ca are ochii x_x si ca zambeste.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca emoticonu ":D" doar ca are ochii asa " X" rasturnat.
http://www.kaboodle.com/hi/img/2/0/0/3d/9/AAAAAkvN_ikAAAAAAD2Z3w.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles de la cineva ca sunt dori frati cu initialele x respectiv d care se lupta la wrestling