| caritas a întrebat:

Ce inseamnsa pentru o fata punctele de suspensie, care le foleste cam mult?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Un mod de exprimare pe chat...
Un mod de a specifica pauzele din conversatie
Nu inseamna nimic la final.

4 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

Pff...punctele de suspensie inseamna o pauza in vorbire daca privesti gramatical, iar daca privesti direct pe domeniul virtual, pur si simplu este o chestie de kitch, o obisnuita pe care o face multa, multa lume, nu doar fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice conversatie scrisa, punctele de suspensie inseamna ca vrea sa ti se spuna ceva, mai mult decat este posibil in mod normal.Dar asta nu tine de Dragoste si sex.O seara buna.

| shadow72 a răspuns:

Sau inseamna puncte de suspensie...eu le folosesc sa nu pun punct apoi sa incep cu litera mare.....ca acum
imi inchipui ce alte mistere ale universului plutesc prin minte ta

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Inseamna ca nu isi gaseste cuvinetele, sau ca lasa sa se inteleaga ceva.