| justme2226 a întrebat:

Ce însemnă "send nudes"? ...Gen i-am dat cuiva poze cu tema la chimie și mi-a zis "ok" apoi ce am citat prima dată.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă merită poze cu temele la chimie, atunci merită și să-i satisfac șii cererea de "send nudes"

| justme2226 explică (pentru sierra1):

Nu sunt nebună.Lol.Mă gândeam că mai are vreun fel de înţeles în afară de a trimite poze nud.

| sierra1 a răspuns (pentru justme2226):

Daca știi ce e aia LOL de ce n-ai știi ce-i aia "send nudes"

| justme2226 explică (pentru sierra1):

Păi știam ce însemnă. Mă gândeam că o fi având un alt înţeles. Știu ceva engleză dar nu știu absolut tot.;-)

| sierra1 a răspuns (pentru justme2226):

Nimeni nu știe absolut tot.;-(

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sa ii trimiti poze dezbracat/a.

| justme2226 explică (pentru MihaiNicu23):

Eram atât de curioasă încât l-am întrebat și mi-a zis că este vorba despre un meme?