| anonim_4396 a întrebat:

Ce intamplari ciudate ati avut in timpul sarutului? Care a fost cel mai urat sarut din viata? si de ce?

3 răspunsuri:
| FunDa a răspuns:

Nu stiu! n-am avut un lucru asa ciudat!laughing doar ca ma amuzau altii si ma faceau sa rad laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram pe niste scari si ne sarutam...nu stiu ce am facut ca m-am lasat pe el si ne'am pierdut echilibrul, era sa cademlaughing)) dar era bine ca eram singuri si era seara, nu ne'a vazut nimeni cum ne'am dezechilibrat. apoi am inceput sa radem big grin

| dani112 a răspuns:

Cel mai urat a fost cand am vrut sa-mi sarut prietena m-am apropiat sa o sarut si cand sa o sarut am zis ceva amuzant pe ea a bufnito rasu si mia umplut fata de muci aveam muci si in gura laughing