| Nechaty a întrebat:

:*As dori sa imi povestiti intamplari din viata voastra ciudate Care este cel mai credibil primeste funda.PLZZZ:X

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Salut!
Cele mai importante şi mai interesante (nu se pune problema de întâmplări ciudate pentru că-s ciudată prin definiţie) sunt postate pe blogul meu. Dacă vrei să citeşti, intră aici (nu vreau să dau copy/paste, nu are rost): http://pumpkinpie94.blogspot.com/
Numai bine!
Pumpkin Pie

3 răspunsuri:
| PumpkinPie a răspuns:

Salut din nou, Nechaty!
Mă bucur că/dacă te-am ajutat! Mulțumesc pentru apreciere!
Numai bine!
Pumpkin Pie

| RMihai a răspuns:

Deci eram in clasa 2 acum 10, fiind de dupa masa la scoala nu avea cine sa ma duca la 12 la scoala pentru.ca parintii erau la servici... un vecin care zugravea in casa scarii (eu nu stiam)a vrut sa-mi dea presu de la usa sa nu mi-l murdareasca, pana m-am sculat eu din pat ala de nerabdare a inceput sa apese pe clanta, rascaind vechiu var de pe peretele de langa usa mea am crezut ca ii un hot care vrea sa-mi taie clanta si sa intre in casa, cum toata lumea plecata la servici si la scoala din bloc clar am zis ca de aia a venit sa sparga un apartament,(asta s-a intamplat in cateva secune)si asa cum eram imbracat in chiloti si maieu am sarit pe geam(stand la parter) si am inceput urlu in gura mare sariti lume vrea sa-mi sparga casa va rog ajutor cat putem de tare, s-a oprint un biet batran si a venit cu mine in fata blocului sa vada ce se intampla (eu desbracat descult)si l-am vazut pr vecinu petrica care era cu lama aia in mana spunand ca el dor zugraveste sia vrut sa-mi dea presu(rascaind cu prostia aia si apasnd pe clanta)cum am sarit fara cheie fara nimic, au venit vecinu si nenea ala sa ma bage inapoi in casa pe geam...si a un preten care sta cu mine in bloc, a adormit in casa cu cheia in usa si nu a raspuns la telefon la usa vre 2 ore si parintii au chemat pomierii au scaladat blocu pana la etaju 6 si au intrat pe geam spargandu-l(tot nu s-a trezit) si el dormea nu avea nici o problema, mai tare s-a speriat cand s-a trezit cu pompierii peste el in casa, sunt intamplari chiar reale laughing

| bMx_1792 a răspuns:

Pai imi amintesc ceva interesant de mai mult eu vreau sa ma ocup cu fenomene mai ciudate cand voi creste mare deci voi incepe : 1. Eram intr-o vara la mare si era pe inserate (apus de soare ) si ma plimbam pe plaja si am ridicat capul pe cer si pot jura ca am vazut c ochii mei un ozn deci nu cred ca o sa ma credeti dar nu este minciuna! vorvesc la modul cel mai serios ...aspectul nu imi plarea deloc familiar deoarece era cu siguranta rotunda, luminata mnnuuu prea mi se parea dar imi amintesc clar aceasta intamplare si nu o sa imi iasa absolut niciodata din cap,(credeti ce doriti) 2. Aveam vreo 5-6 ani si stateam la calculator si dintr-odata am simtit clar ca cineva mi-a pus mana pe umar tiimp de vreo cateva secunde si prima oara am simtit ca cineva a intrat in camera mea m-am intors si nu era aaaaabsoooluut nimeni ba din potriva eram singur. Cam asta mi s-a parut cel mai ciudat lucru