| yuly_6695 a întrebat:

Ce intelegeti prin viata spirituala?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

O viata traita intr-o relatie stransa, personala cu Dumnezeu, o viata traita din perspectiva Lui Dumnezeu, o viata raportata la Dumnezeu.

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Gluma... daca intrebai de viata "spirtuala" mai intelegeam ceva, dar asa ma hranesc si cu viata spirituala.

| inna a răspuns:

Arta de a trai este un subiect fascinant în sine.Viata spirituala este de cele mai multe ori de un fel de criza personala de identitate si directie.

| Georgy_6437 a răspuns:

Ceva supranatural... ceva ce se petrece in subconstientul nostru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata duhovniceasca care ne-a dat-o Hristos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica atunci cand esti fantoma dupa ce ai murit si bantui lumea presupun, dar personal nu cred in asa ceva, chiar daca la TV arata multe "dovezi", oricum pot fi falsuri.