| doiplusdoi a întrebat:

Ce intelegeti prin "frumusetea spirituala"?

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Frumusetea spirituala releva valorile eterne ale fiintei.

5 răspunsuri:
| soupflood123 a răspuns:

Frumusetea spirituala este, pentru mine, acea calitate a cuiva care te face sa te simti in siguranta, util si iubit in acelasi timp.

| DanceLolipop a răspuns:

Adica frumusetea sufletului. aceasta depinde de cat de curat, lipsit de pacate este sufletul

| Miinniiee a răspuns:

Frumusetea care nu se vede ♥

| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Frumusetea sufletului, a sentimentelor care ar trebui sa fie nobile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea caracterului si a calitatilor acestui caracter cum ar fi : noblete, sensibilitate, sinceritate, altruism, darnicie...etc