| Violetalarisa a întrebat:

Ce intrebari i-ati pune unui profesor despre adolescenta sa?:*

2 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Ce note avea la scoala? Practica vreun sport? Avea multi prieteni? Care era materia lui/ei preferata (in afara de cea pe care o preda)?

| Apache2605 a răspuns:

1. Daca in perioada in care era adolescent se confrunta cu aceleasi probleme cu care se confrunta adolescentii din ziua de azi (se simt neintelesi de parinti, vor sa iasa in evidenta etc). Daca raspunsul este "da", atunci ce rezolvari a gasit pentru. aceste probleme.
2. Pe ce s-a axat in adolecenta? Pe invat, pe distractii etc
Cam astea sunt intrebarile care imi trec in minte momentan. :*