| Kuanyin a întrebat:

Ce intrebari pui iubitului tau ca sa afli mai multe despre el?
Fundita big grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Pai simplu....il intrebi ce vrei sa afli big grindar sa nu-l faci sa se simta ca este interogat la politie

| Wowhow a răspuns:

Pai sa nu i le pui pe toate o data, in caz ca asta planuiai. Pune-le pe rand, la distanta de zile sau saptamani intre ele, ca sa nu se simta interogat.Nu stiu ce intrebari sa-i pui din moment ce nu stiu ce vrei sa afli de la el:Cati frati ai? Ce muzica asculti?(asta e destul de importanta) si intreaba-l ce crede despre anumite persoane, atitudini, actiuni(asa vei putea sa-ti dai seama ce gandeste, ce-i place si ce nu). E usor daca o faci subtil.Bafta! happy