| edinaa a întrebat:

Ce intrebari sa-i spun iubitului meu pentru a-l cunoaste mai bine?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreaba-l despre strabunicii lui.

| BLeur a răspuns:

Nu cred că este nevoie să-l întrebi, vă cunoaşteţi pe parcurs cum stă treaba fiecare cu fiecare. Îţi trebuie doar timp şi răbdare pentru a-l cunoaşte mai bine sau a te cunoaşte mai bine. În principal, cum îl cheamă, ce zodie e etc. Deci, chestii pe care trebuie să le ştii obligatoriu.

| Ammizzu a răspuns:

Despre filme, muzica, prieteni, sport, hobbyuri, familie

| Solitude15 a răspuns:

Il vei cunoaste nu dupa raspunsurile pe care ti le va da la intrebarile tale ci dupa comportamentul lui dupa faptele pe care le face dupa cum iti vorbeste si inca o data nu il vei putea cunoaste doar cu intrebari a spune e una a face e alta

fundahappy

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Care este cea mai placuta amintire de anul trecut?
cea mai trista amintire?
de ce s-a terminat ultima relatie?
ai vreun tatauaj?
o melodia preferata?
ultima minciuna pe care ai spus-o?
descrie-te pe tine?
ai vreun animal e casa?
culoarea preferata?
unde vrei sa mergi vara asta?
cum obisnuiesti sa te imbraci?
cum decurge o zi obisnuita din viata ta?

| Piticoot18 a răspuns:

Intrebarile trebuie sa vina de la tine, nu de la noi...tu o sa stai cu el, tu stii ce vrei sa afli. Darr totusi daca vrei un mic ajutor : Ai mai avut iubite inainte si daca zice da intreaba-l si de ce s au despartit asa iti vei da seama ce fel de persoana e..cum reactioneaza in anumite situatii daca i-a dat papucii dintr-un motiv banal, sau daca va trebui sa pleci undeva m-ai lua si pe mine? sau ai renunta la mine? O zi buna! happy

| mariucaaa28 a răspuns:

Orice intrebari i-ai pune ai grija sa nu faci din asta un interogatoriu, fii finuta in adresarea intrebarilor, in functie de situatie, fa in asa fel incat sa vorbeasca el, sa povesteasca

| Dracea_Alexandra_1991 a răspuns:

Nu e nevoie sa iti zica cineva ce intrebari sa-i pui iubitului tau.Intreaba pur si simplu ce te intereseaza, ce vrei tu sa stii despre el.Incearca ceva amuzant-Jocul 20 de intrebari.O intrebare tu lui, o intrebare el tie. Si in niciun caz nu vei reusi sa-l cunosti din acest joc, dar cate ceva tot o sa afli. Succes!

| silwianis a răspuns:

IIntreaba l Pe ce anume se bazeasa cel mai mult realatia voastra!?
in rest lasa totul sa vina de la sine ok?