| anonim_4396 a întrebat:

Ce job credeti ca se potriveste cel mai bine unui adolescent?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Promoter.

7 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Pai.in primul rand scoala, pe locul 2 jobul. Eu cred ca picol ar fi cel mai potrivit.

by daiiwinking

| St!L a răspuns:

Cred ca unui adolescent i s-ar potrivi cel mai bine sa invete si sa lase joburile pentru mai tarziu cand va fi realizat din punct de vedere al profesiei.

| Aly07 a răspuns:

La pliante happy.

| Bia:X a răspuns:

Scoalatongue

| Babushka a răspuns:

Fiind adolescent eu cred ca nu ar trebui sa muncesti o sa muncesti mult timp o sa te saturi de atata muncit distreaza-te sau daca chiar vreei asteapta vacanta de vara si. munceste la mare ai putea.

| sorin16 a răspuns:

Depinde:

Promoter/Lucrator Comercial
Webdesigner, Coder (Asta daca ai inclinatii spre partea reala, informatica)
Lucrator comercial - Mc, Burger King etc.
Casier la diverse magazine de haine (cam greu, dar nu imposibil)

| Me23 Tia a răspuns:

Nu stiu...cred ca model sau ceva de genu asta.mai usorbig grin