| BossMan a întrebat:

Ce joc imi recomandati? ca m-am plictisit de metin si gta de tot. va rog ziceti-mi jocuri. daca stiti si in romana. mersi

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Un joc supeeer The sims - sunt mai multe parti Sims2 sims3...In joc tu trebuie sa faci o familie de cate pers. vrei. ii imbraci cum vrei. fata le-o modelezi cum vrei si dupa aceea incepi sa te joci cu ei le faci o casa si au nevoie de mancare si tot ce ai si tu nevoie, copii merg la scoala.si daca vrei codurile de bani ti le dau eu.Eu iti recomand Sims 1 cel mai slabut ca sa inveti sa te joci. iar dupa aceea treci la 2 si 3happy
Iti mai recomand jocul Unreal Tournament. e super.cu misiuni adica e superoh go on nu pot sa til descriu asa. Fundita?

5 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Barbielaughing

| L7L a răspuns:

Daca vrei iti zic in romana 4story si 9dragoni sunt destul de misto incearcale daca vrei si in engl sa imi spuiwinking

| Prezidentul a răspuns:

Counter Strike sau S. A. M. P

| BossMan explică:

Dati-mi nume de jocuri

| Dotsalau a răspuns:

Daca te tine pc skyrim:the elder's scrolls, assasin's creed, call of duty