| vlad_2650 a întrebat:

Ce jocuri cu lumi virtuale stiti, gen "club marian"?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://poveste.jocurilemele.ro/tag/lumi-virtuale/
Pa, pa.

| ConstiintaTa a răspuns:

rolling on the floor Omg ce jocuri virtuale de,, rahat" pot zice. Uite aici:IMVU, Second Life...hmmm iti mai completez maine lista ca acum nu imi vin in minte decat ceel care ma joc. App IMVU e cel mai tare joc virtual pentru minewinking

| Ad3lyna16 a răspuns:

Our world, webkinz, moshi monsters, wooz world wtc...

| XastamikaX a răspuns:

Vside
supersecret
woozworld
moshimonsters
city ego
imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google

| XxR0botzelXx a răspuns:

Pai,Second life,IMVU,EGO city, Lady Popular, Phosphor

| Ali1998 a răspuns:

Pai uite: Animal Jam, Club Penguin, Sweet Flirt, Mai uita-te si pe facebook, poate Stylista, Pet City...

| Daniel_Paduraru_1966 a răspuns:

Pai eu le stiu pe astea :stardool,lady popular, pandanda, club penguin, animal jam, our world, woozworld, smallworlds, club marian si cam atat. funda?

| bebitza_3564 a răspuns:

Descarca second life ca e cel mai tare joc iti spun merita descarcat