| BiancaSweetGirl a întrebat:

Ce jocuri online sau download jucati? m-am plictisit foarte tare si nu mai stiu ce sa mai joc...

3 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Silkroad online. Eu joc un privat Elite Silkroad (Sro) e super imi place daca vrei sa ma intrebi ceva despre joc da id tau de mess prin privat happy

| pisy_5459 a răspuns:

Lady popular este un joc super pentru fete. online cu cont fundita?

| Gabriela_5486 a răspuns:

Pai exista foarte multe site-uri care sunt cam asa www.y1.com y2 y3 y4 y5 y6 y7 y8 etc sunt foarte multe pagini pe aceste site-uri sper cate-am ajutat