| Haaaa a întrebat:

Ce laptop este mai bun Dell sau Toshiba?

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ambele sunt bune.
Dar cred as as alege Dell.

| 女明DongRi a răspuns:

Cred ca Toshiba, in general astea sunt mai rezistente.

| Lavy a răspuns:

Toshiba!

| DrunkShepp a răspuns:

Eu am un Toshiba si sunt foarte multumita de el, adica are memorie interna mare pe al meu l-am luat si cu windows 7 incorporat.e chiar foarte bun si merita il am de 3 ani si merge perfect nu are nici o problema.multa bafta la alegerea laptopului!

| An0nYmA a răspuns:

Pune-le in paralel adica la functii care este mai bun! nu putem da cu presupusul! pe site-uri sigur gasesti informatiile necesare pentru laptopuri!

| Catheriinne a răspuns:

Ama2 sunt bune. Eu am avut Toshiba dar l-am schimbat si acum am emachines. Sincer, cred ca Toshiba. Depinde si de alegerea ta.

| MariuZ a răspuns:

Alege Dell. Am avut si Dell si Toshiba. Dell-ul e mai ok si la cat de durabil e, dar si la cat de prietenos e site-ul de support cu clientul. De la Toshiba, daca iti place numele, cumpara-ti baterii, nu laptop rolling on the floor. Toshiba m-a tinut 2 ani jumate, a crapat si nici in ziua de azi nu stiu de ce. Iti mentionez ca le faceam la amandoua intretinere ca lumea, atat la software cat si la hardware. Iar cand imi cautam drivere pentru Toshiba, imi trebuiau 2 pachete de tigari numai din cauza ca au site-ul ala extrem de stufos (si de cele mai multe ori inutil). Dell-ul mai traieste si azi undeva, pe un varf de munte ferit, traindu-si batranetile ca un pustnic laughing

| xoxo_3814 a răspuns:

Toshibawinking!

| MusicFan_6770 a răspuns:

Dell

| Aannooonniimm a răspuns:

Toshib. eu de ala am si e super bunbig grin

| Bobo_Bogdan_1990 a răspuns:

Ce talentosi sunteti, va spun eu cum e mai corect in primul' rand daca se gaseste 1 laptop la 1000 sa dea gres, asta e eu sunt de parere ca Toshiba bate si pe Dell si pe Asus, primul laptop din lume a fost fabricat de Toshiba se numea Toshiba satellite T1100. Daca o luam de la capat un laptop bun la baterie este Toshiba dellul importa bateriile care se fac in china! in al doilea rand rezistenta este mai buna nu chiar mult, dar mai buna. avand in vedere ca din toate laptopurile vechi care sunt in uz majoritatea sunt Toshiba Dell se mai gasesc doar inspiron 1501 6400 si cateva modele, lucrand in domeniu Toshiba se gasesc de la ecrane de 14.1 15. 15.4 satellite majoritatea si in perfecta stare.