| Alecssa a întrebat:

Ce laptop este mai bun, toshiba sau acer?

6 răspunsuri:
| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna!
Am Acer de 4 ani si e ca nou, nu am avut nici macar o problema cu el happy!

| Memories a răspuns:

Acer este de 5 ori mai bun decat toshiba.Am laptop Acer si nu am avut nici o problema cu el iar Toshiba am auzit de la anumite persoane ca nu e cine stie ce. Oricum depinde si de procesor,rami, placa video daca e dedicata (e mai buna decat daca e integrata), placa de baza etc.

| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Acer e mai bun, am avut si eu.

| MegaOmega a răspuns:

Acer este firma consacrata pentru calitatea laptopurilor. (am Samsung Notebook care este facut in parteneriat cu Acer )

| andreea_7821 a răspuns:

Pai cel mai bun este Dell, apoi Toshiba de care am si eu. Este f. bun.

| McCrush a răspuns:

Eu am 2 Acer si sunt multumit.