| Piisiiiii a întrebat:

Ce laptop imi recomandati intre "Toshiba" si "Samsung" sau chiar alte marci? Culoarea alb, negru sau gri, de ce? Se poate pune si mause la laptop?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dintre cele doua iti recomand Toshiba pentru ca un cele mai bune baterii din lume la laptopuri si sunt destul de bune, dar un model de laptop bun la SUPER pret uite aici
http://www.pcgarage.ro/......inux-brown
il recomand! Bafta! (procesor viteza mare, Rami 3GB, placa video dedicata...si pret mic)

3 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

HP, dupa pererea mea sunt mai bune, poti intra pe www.emag.ro au preturi foarte bune, culoarea nu conteaza atat de mult ci calitatea ce are in el ce poate face asta este important si da se poate pune mouse cu usb la fel si tastatura numerica daca nu are se poate cu usb.

| andrei100300 a răspuns:

Samsung,Samsung
funda?

| laimka9 a răspuns:

HP sunt cele mai bune laptopuri dupa parerea mea si nu numai, acestea sunt unele din cele mai cumparate si mai calitative laptopuri. Bateria este buna adica de lunga durata si in plus este rezistent si este comod.